Реклама в інтернеті

Реклама в Інтернеті та її популярність зростає сьогодні з неймовірною швидкістю, і це цілком зрозуміло. Навіть, незважаючи на кризу в багатьох європейських країнах, рекламної ринок Мережі виріс в порівнянні з минулим роком майже на 5%, в той час як всі інші види реклами лише втратили свої позиції.

Пояснити таку популярність реклами у Всесвітній павутині можна не тільки тим, що Інтернет проник практично в усі сфери життя сучасної людини, а й тим, що на відміну, наприклад, від реклами в засобах масової інформації, Мережа дає можливість не тільки динамічно управляти інтересами цільової аудиторії (охоплення якої величезний в онлайні), але і ретельно відслідковувати показники ефективності проведеної рекламної кампанії.

Список рекламних можливостей в Мережі різноманітний:

  • контекстна інтернет реклама;
  • Банерна реклама;
  • пошукова оптимізація (просування сайтів);
  • реклама на форумах і в блогах;
  • просування в соціальних мережах і т.д.

Крім того, вартість реклами в Інтернеті часто навіть дешевше, ніж її розміщення на будь-яких інших носіях. Завдяки величезному вибору рекламних майданчиків і різноманітним можливостям таргетингу, у рекламодавців є унікальна можливість максимально наблизитися до своєї цільової аудиторії і суттєво підвищити ефективність рекламної кампанії в Мережі.

РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В ІНТЕРНЕТІ

  • Безкоштовний сервіс. Наші співробітники отримують прибуток безпосередньо від майданчиків, які надають агентську комісію, і це стосується всіх видів медійної і контекстної реклами;
  • Низька ціна контакту. Рекламні кампанії наших замовників завжди орієнтовані на істотне підвищення повернення інвестицій. Всі вкладені гроші повинні приносити максимальний прибуток. Завдяки точно налагодженій системі аналітики все рекламні кампанії в Мережі постійно проходять процес грамотної оптимізації, тому наші фахівці пропонують своїм клієнтам найнижчу ціну контакту з цільовою аудиторією;
  • Всі види послуг з просування в Мережі. Відповідно до недавніх досліджень провідних гравців світового ринку Інтернет-реклами, наприклад, компанії Гугл, контекстна реклама в мережі інтернет спільно з перебуванням в ТОП 10 дозволяє збільшити трафік в три рази! Постійна присутність в основних пошукових системах дає можливість залучити максимум пошукового трафіку. Поєднання подібних методів з непоісковой просуванням, наприклад, роботі з новинними ресурсами, соціальними медіа, PR-підтримкою – дозволяє охопити максимально можливу цільову аудиторію, успішно вирішуючи і брендингові задачі;
  • Комплексний підхід. Завдяки суттєвому досвіду роботи в сфері сучасної внутрішньої, зовнішньої, друкованої, транспортної реклами і т.д., ми чудово розуміємо, що використання тільки одного майданчика значно обмежує можливості реклами. Тому крім розміщення в Мережі, наші співробітники пропонують своїм клієнтам комплексне використання можливих рекламних носіїв. Це дуже зручно ще і з тієї точки зору, що наше агентство завжди співпрацює з кожним клієнтом індивідуально, вирішуючи безпосередньо його завдання.

ВАРТІСТЬ РЕКЛАМИ В ІНТЕРНЕТІ

Багатьох цікавить питання: яка ж вартість розміщення реклами в Інтернеті? Яких-небудь конкретних фіксованих тарифів на рекламу в Мережі не існує. На будь-який бюджет ми можемо розробити індивідуальний план рекламної кампанії, який буде оптимальний з точки зору співвідношення ціни і якості. Це одна з переваг даного виду реклами. Наприклад, ціна просування веб-сайту залежить від цілей і завдань рекламної кампанії, використовуваних видів реклами, виду послуги або товару, які буде рекламуватися і т.п.

У будь-якому випадку, ціна реклами в Мережі буде нижче вартості реклами в ЗМІ, метро і т.п.

Можете бути впевнені в тому, що розумна цінова політика нашого агентства «Термінал», дозволить вам уникнути будь-яких зайвих витрат. Ціна інтернет-реклами Вашого веб-ресурсу завжди окупиться зрослої прибутком!

Наші сертифіковані фахівці повноцінно проведуть аудит і успішно розмістять рекламу в інтернеті. Просто залиште заявку і ми передзвонимо вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *